Księżna Kate zaliczyła wpadkę. Internauci obrzydzeni: "Gdzie podstawowe zasady higieny?

Księżna Kate zaliczyła wpadkę. Internauci obrzydzeni: „Gdzie podstawowe zasady higieny?

Aktulności Księżna Kate Rodzina

Para książęca nie zdała egzaminu z zasad higieny. Internautom nie spodobała się ich wizyta w londyńskiej piekarni.

Rodzina z Cambridge nie traci swojej popularności. Brytyjki z zapartym tchem śledzą Kate Middleton blog, z którego dowiadują się co słychać u ich ulubionej księżnej i z którego czerpią inspiracje modowe naśladując zawsze nienagannie ubraną księżną. Książę Harry blog odwiedzany jest z kolei przez internautów, którzy śledzą jego życie z Meghan Markle. Ostatnio jednak członkowie rodziny królewskiej, księżna Kate i jej mąż, książę William nie popisali się i nie spełnili wymaganych zasad higieny. Internauci negatywnie zareagowali na zdjęcia.

Ostatnimi czasy członkowie rodziny królewskiej mogli być aktywni tylko w internecie. Brytyjczycy mogli oglądać relacje video i z nich dowiadywać się o pałacowych wydarzeniach. Po przymusowej przerwie w życiu publicznym spowodowanej pandemią koronawirusa, para książęca chciała nadrobić stracony czas i pokazać Brytyjczykom co potrafi.

William i Kate postanowili udowodnić, że nie tylko dobrze wypełniają swoje monarsze obowiązki, ale, że również dobrzy z nich piekarze. Aby tego dowieść, złożyli wizytę w jednej z londyńskich piekarni, „Beigel Bake”, gdzie z zapałem wdali się w pieczenie chlebów, bułeczek i ciastek. Okazało się, że poszło im całkiem dobrze, co zostało uwidocznione na pamiątkowych zdjęciach i opublikowane na Twitterze księcia i księżnej. Następca tronu i jego małżonka nastawili się z pewnością na pełne życzliwości komentarze, tym razem stało się jednak inaczej. Reakcje poddanych nie szczędziły bowiem słów krytyki. Wszystko dlatego, iż w oczach internautów para książecka nie zadbała o zasady higieny i tym samym zaliczyła niemałą wpadkę.

Brak rękawiczek i czepka – księżna Kate nie zadbała o higienę w miejscu pracy. Internauci pytają o przestrzeganie czystości

Para książęca podczas sporządzania wypieków dobrze się bawiła i, co prawda, podczas pracy i Kate i William mieli przykładnie zakryte usta i nos maseczką, to zabrakło jednak rękawiczek na ich dłoniach oraz czepka ochronnego, zwłaszcza na głowie księżnej. Widok rozpuszczonych, długich, niczym niezabezpieczonych włosów Kate nad blatem roboczym, na którym wyrabia ciasto, spowodował, że rodzina z Cambridge musiała zmierzyć się ze słowami krytyki, które brzmiały mniej więcej tak:

– „Bez rękawiczek, bez ochrony włosów…? Fajnie, że to robią, ale należy przestrzegać podstawowych zasad higieny przy obchodzeniu się z żywnością.”- to tylko  jeden z komentarzy zniesmaczonych internautów

Inny obserwator Kate Middleton blog stwierdził, że raczej nie miałby ochoty zjeść pieczywa, w którym, być może, znajdują się włosy. Faktycznie, rozpuszczone włosy Kate mogły znaleźć się w cieście, a potem w gotowych wyrobach.

Cóż, wygląda na to, że każdemu może zdarzyć się wpadka, nawet parze książęcej. Z pewnością Kate zapamięta, że podczas kontaktu z żywnością należy bezwzględnie zachowywać wszystkie wymogi higieniczne. Księżna Kate blog nie straci zapewne swoich licznych obserwatorów, a sama księżna sympatii Brytyjczyków

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments