ochroniarz diany ojcem harrego

Baza wiedzy

Znaleziony temat: ochroniarz diany ojcem harrego

Ochroniarz Diany – niezwykła historia

Kim był ochroniarz Diany?

Ochroniarz Diany, nazywany również „ojcem Harrego”, to Trevor Rees-Jones, który pełnił funkcję ochroniarza księżnej Diany w latach 1995-1997. Był on jednym z pasażerów samochodu, który uległ tragicznemu wypadkowi w Paryżu w 1997 roku, w wyniku którego zmarła księżna Diana.

Życie i kariera Trevora Rees-Jonesa

Trevor Rees-Jones urodził się w 1968 roku w Wali. Przed rozpoczęciem pracy jako ochroniarz, służył w British Army, gdzie zdobył doświadczenie w dziedzinie bezpieczeństwa. Po opuszczeniu armii, podjął pracę jako ochroniarz w firmie ochroniarskiej, gdzie został wybrany do pełnienia służby dla księżnej Diany.

Tragiczny wypadek w Paryżu

W nocy z 30 na 31 sierpnia 1997 roku, samochód, którym podróżowała księżna Diana wraz z Dodi Al-Fayedem i Trevor Rees-Jonesem, uległ poważnemu wypadkowi w tunelu Alma w Paryżu. W wyniku zdarzenia, księżna Diana i Dodi Al-Fayed zginęli na miejscu, natomiast Trevor Rees-Jones został ciężko ranny.

Przeżycie i powrót do zdrowia

Mimo poważnych obrażeń twarzy, Rees-Jones przeżył wypadek i przeszedł kilka operacji rekonstrukcyjnych. Po powrocie do zdrowia, opowiedział szczegółowo o tragicznym wydarzeniu, które wstrząsnęło światem. Jego relacja była ważnym elementem śledztwa dotyczącego przyczyn wypadku.

Późniejsze życie Trevora Rees-Jonesa

Po wypadku, Trevor Rees-Jones zdecydował się na zmianę ścieżki zawodowej i opuścił pracę jako ochroniarz. Obecnie prowadzi spokojne życie poza światłem mediów, unikając publicznych wystąpień. Jego historia pozostaje jednak ważnym elementem pamięci o księżnej Dianie i tragicznym wydarzeniu w Paryżu.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: ochroniarz diany ojcem harrego

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments