Sesja fotograficzna w ciąży – zachowaj na zawsze wyjątkową chwilę

Sesja fotograficzna w ciąży – zachowaj na zawsze wyjątkową chwilę

Warto przeczytać

Chociaż podczas oczekiwania na narodziny dziecka masz na głowie wiele ważnych kwestii, warto znaleźć czas na sesję brzuszkową. Dowiedz się, co możesz zyskać dzięki temu – poza pięknymi wspomnieniami na lata.

Sesja fotograficzna w ciąży

  • Sesja ciążowa, by poczuć się pięknie i kobieco
  • Fotografia ciążowa zachowaj wspaniałe wspomnienia
  • Przygotowanie do sesji ciążowej

Sesja ciążowa – poczuj się wyjątkowo

Niektóre kobiety czują się w ciąży fantastycznie i uznają ją za ukoronowanie własnej kobiecości. Dla innych nie wygląda to tak kolorowo i pogorszone samopoczucie odbiera większość radości z oczekiwania na narodziny dziecka. Przyszłe mamy różnie odbierają też zmiany zachodzące w ich wyglądzie – jedne zyskują na pewności siebie z każdym kolejnym dniem, dla innych rosnący brzuch stanowi oznakę utraty dawnej figury i atrakcyjności.

Trzeba uszanować to, że ciąża jest indywidualną sprawą kobiety i każda podchodzi do niej w inny sposób. Niezależnie od tego, jak to wygląda, każda przyszła mama na pewno ucieszy się z czegoś, co sprawi, że poczuje się wyjątkowo kobieco. Fotografia ciążowa z Joanną Fender https://joannafender.pl/fotografia-ciazowa/ sprawdzi się tu na medal.

Fotografia ciążowa – wspaniałe wspomnienia dla Ciebie i Twoich najbliższych

Choć początkowo ciąża może się bardzo dłużyć ze względu na nieprzyjemne objawy pojawiające się w pierwszym trymestrze, to jednak w gruncie rzeczy przebiegnie bardzo szybko. Nawet się nie spostrzeżesz, a dziecko opuści bezpieczną przystań Twojego brzucha i pojawi się w Twoim domu. Warto zadbać o to, aby zatrzymać te cenne chwile na później – by móc do nich wracać za każdym razem, gdy dziecko zaliczy kolejny wielki krok w swoim życiu.

Siłą rodziny są wspólne wspomnienia, których nie da się wymazać. Można je jednak uchwycić w fizycznej formie na fotografiach przedstawiających kamienie milowe, czyli najważniejsze momenty z życia rodziny. Ciąża to bez w wątpienia jeden z nich, a zaraz po niej przyjdą kolejne – zdjęcia noworodka, dzielnego przedszkolaka, a może i studenta dumnie dzierżącego w ręce dyplom.

Nie potrafisz pozować i wydaje Ci się, że wychodzisz źle na zdjęciach? Profesjonalny fotograf z pewnością pokona Twoje kompleksy i wydobędzie z Ciebie wszystko, co najpiękniejsze. Skupiony tylko na Tobie, podpowie, jakie pozy przybrać i gdzie skierować wzrok. Dzięki temu efekt będzie sto razy lepszy niż ten osiągany smartfonem w domowych warunkach.

Jak przygotować się na sesję ciążową?

Dobry fotograf powie Ci z wyprzedzeniem, jak powinnaś przygotować się do sesji brzuszkowej. Na dobrą sprawę Ty powinnaś się na niej po prostu pojawić wyspana i pełna energii – na tyle, na ile pozwala Ci dziecko, które z każdym kolejnym dniem coraz bardziej dokazuje w brzuchu.

O resztę – stroje, rekwizyty, wskazówki makijażowe i fryzjerskie, pozy czy tło do zdjęć – powinien zadbać fotograf. Mimo wszystko warto skonsultować się z nim odpowiednio wcześniej, żeby ustalić wszystkie szczegóły i przedstawić własną wizję na to, jak powinna wyglądać sesja ciążowa. Niekiedy fotografowie współpracują z fryzjerami i makijażystkami, którzy za dodatkową opłatą mogą wystylizować Cię do zdjęć. Choć trzeba się tu liczyć z dodatkowymi kosztami, to jednak efekt będzie tego wart.

Nie masz żadnego doświadczenia w pozowaniu i nie nie masz żadnego pomysłu na to, jak mogłaby wyglądać Twoja sesja ciążowa? Podczas wstępnej rozmowy z rodzicami fotograf powinien wysłuchać potrzeb klientów i zaproponować rozwiązanie, które najlepiej im odpowiada. Powinien też być na tyle elastyczny, by móc zmienić wizję w trakcie sesji, jeśli okaże się, że rodzice nie są zadowoleni z tego, w jakim kierunku zmierza sesja.

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments