ślub księżniczki beatrycze

Baza wiedzy

Znaleziony temat: ślub księżniczki beatrycze

Ślub księżniczki Beatrycze

Historia

Księżniczka Beatrycze, wnuczka królowej Elżbiety II, w dniu 17 lipca 2020 roku zawarła związek małżeński z swoim partnerem Edoardo Mapelli Mozzi. Ślub odbył się w kaplicy Królewskiej na zamku Windsor w Wielkiej Brytanii. Para ślubna zdecydowała się na prywatną ceremonię ze względu na ograniczenia związane z pandemią COVID-19.

Szczegóły ceremonii

Podczas uroczystości ślubnej księżniczka Beatrycze miała na sobie suknię ślubną, która pochodziła z prywatnej kolekcji Królowej Elżbiety II. Do kaplicy Królewskiej na zamku Windsor księżniczka dojechała w karecie, a po ceremonii opuściła ją z mężem.

Goście

Ze względu na ograniczenia dotyczące ilości gości, podczas ślubu księżniczki Beatrycze nie było tak licznie jak podczas innych królewskich uroczystości. Wśród obecnych znaleźli się jednak członkowie rodziny królewskiej oraz najbliżsi przyjaciele pary młodej.

Po ceremonii

Po uroczystości ślubnej księżniczka Beatrycze i Edoardo Mapelli Mozzi udali się na prywatną kolację z najbliższymi. Para spędziła również kilka dni na prywatnym miesiącu miodowym, z dala od mediów i zainteresowania publiczności.

Podsumowanie

Ślub księżniczki Beatrycze był jednym z najważniejszych wydarzeń w brytyjskiej rodzinie królewskiej w 2020 roku. Pomimo pandemii i ograniczeń związanych z nią, para młoda zdecydowała się na intymną ceremonię, która pozostanie dla nich niezapomnianym wspomnieniem.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: ślub księżniczki beatrycze

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments