zara phillips ślub

Baza wiedzy

Znaleziony temat: zara phillips ślub

Zara Phillips – ślub

Zara Phillips – królewska rodzina z Cambridge

Zara Phillips, córka księżnej Anny i Marka Phillipsa, jest częścią brytyjskiej królewskiej rodziny z Cambridge. Jest wnuczką królowej Elżbiety II i księcia Filipa. Zara urodziła się 15 maja 1981 roku i jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych członkiń brytyjskiego rodu królewskiego.

Ślub Zary Phillips

Zara Phillips wyszła za mąż 30 lipca 2011 roku za rugbystę Mike’a Tindalla. Ceremonia odbyła się w Canongate Kirk w Edynburgu, a na weselu gościło wiele znanych postaci z brytyjskiego świata sportu i show-biznesu. Zara i Mike mają razem dwójkę dzieci – córkę Mii Grace Tindall i syna Lenny’ego Tindalla.

Rodzina z Cambridge

Zara Phillips jest blisko związana z rodziną królewską z Cambridge. Często uczestniczy w oficjalnych wydarzeniach królewskich i reprezentuje rodzinę Windsorów na różnych imprezach. Jest ceniona za swoją pracę charytatywną i zaangażowanie w różne inicjatywy dobroczynne.

Podsumowanie

Zara Phillips, jako członkini brytyjskiej rodziny królewskiej z Cambridge, cieszy się dużą popularnością i uznaniem zarówno w kraju, jak i za granicą. Jej ślub z Mike’em Tindallem był jednym z najważniejszych wydarzeń w brytyjskim show-biznesie i środowisku sportowym. Zara jest również aktywna charytatywnie i wspiera wiele inicjatyw dobroczynnych.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: zara phillips ślub

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments